Darbuotojams

Mes ieškome dirbti norinčių žmonių. Esame užtikrinti, kad mūsų kompetencija, patirtis ir ryšiai su užsienio kompanijomis padės kiekvienam rasti norimą darbą, kuriame ne tik realizuosite savo gebėjimus, bet ir gerai uždirbsite. Be to, galime pasiūlyti platų profesijų bei sričių pasirinkimą. Mes maksimaliai atsižvelgiame į Jūsų norus bei poreikius ir pasiūlome patį tinkamiausią variantą. Šiuo metu bendradarbiaujame su Olandijos įdarbinimo agentūromis, kurios siūlo kvalifikuoto ir nekvalifikuoto darbo vietas statybų, gamybos, logistikos įmonėse ir žemės ūkio sektoriuje.

Darbas kvalifikuotiems specialistams

Užsienio įmonės neranda kvalifikuotų darbuotojų savo šalyse, todėl jų vis dažniau ieško svetur. Mes siūlome darbą gamybos bei statybos srityse, patogias gyvenimo sąlygas ir patrauklų darbo užmokestį.

Nekvalifikuotas darbas

Siūlome įvairų nekvalifikuotą darbą logistikos, maisto pramonės ir žemės ūkio srityse, už kurį mokamas patrauklus atlyginimas. Tam patirtis ar specializacija – nebūtinos.

Darbas jaunimui

Dirbdami svetur įgysite ne tik darbo patirties, kurią galėsite įrašyti į savo gyvenimo aprašymą, bet ir pažinsite užsienio šalį, jos kultūrą bei praplėsite savo akiratį.

Darbas poroms

Jei norite užsidirbti pinigų bendro gyvenimo pradžiai ar didesnei investicijai, mes Jums siūlome galimybę dirbti ir gyventi kartu.

Susisiekite su mumis

Jūsų gyvenimo aprašymas (CV) (Įkelkite failą PDF)